Info


[GTranslate]
o stronie:
Pierwszego bloga zaczęłam pisać w roku 2001. Pierwszego fotobloga założyłam w roku 2004. Jest blip. Jest flickr. Naturalną więc koleją rzeczy, gdy zaczęłam się interesować scrapbookingiem – powstał pomysł założenia bloga twórczego.
Rękodzieło towarzyszy mi w zasadzie od zawsze. Już od wczesnych klas podstawówki rysowałam szkolne plakaty, prowadziłam bogato ozdabiane pamiętniki, farbowałam i przerabiałam ubrania, plotłam bransoletki z muliny i mulinowe warkoczyki we włosach. Sięgałam też po druty i szydełko. Przez jakiś czas robiłam także biżuterię.
Aktualnie pochłania mnie świat papieru i temu hobby oddaję się z największą pasją, choć pociąga mnie również decoupage, glina i grafika komputerowa.
Ważna jest dla mnie również fotografia i mam zamiar jeszcze do niej powrócić ;)

O sobie:
anai. Anna Iwanowska. Rocznik ’77. Urodzona dzień przed Wigilią. Zodiakalny koziorożec. Numerologiczna piątka. Zielonooki potwór. Do rany przyłóż, chyba że akurat trafisz na zły moment ;)
Miejsce zamieszkania – od zawsze Gdańsk.
Niepoprawna romantyczka, a jednak zazwyczaj mocno stojąca na ziemi.
Staram się myśleć realnie i zawsze patrzeć na rzeczy i sprawy z kilku stron.
Mam tysiące ulubionych piosenek i tekstów. Nałogowo oglądam amerykańskie seriale. Nie ruszam się z domu bez muzyki i ukochanych słuchawek. Zawsze mam bałagan w torebce…
Mam słabość do brązu, fioletu, różu i turkusu – choć przyznaję, że upodobania kolorystyczne potrafią mi się zmieniać. Uwielbiam cynamon i wszystkie korzenne smaki i zapachy.
Wzrusza mnie wszystko co ładne, piękne i sprawia przyjemność. I to co smutne, samotne tak, że aż zachwyca. Lubię melancholię od czasu do czasu, a nawet częściej.
Ekscytują mnie zmiany i rozwój, a jednocześnie bardzo przywiązuję się do przedmiotów i ludzi.
Boję się chorób, bezsilności, samotności i nieszczerych ludzi.

O zdjęciach:
© by anai
Wszystkie zdjęcia umieszczone na tej stronie są moją własnością, chyba że zaznaczono inaczej.
Pamiętaj, że wykorzystanie ich w jakikolwiek sposób, bez mojej uprzedniej zgody, jest niezgodne z prawem.

O pracach:
Wszystkie prace pokazane na tej stronie są mojego autorstwa – chyba że zaznaczono inaczej. Prezentując je tutaj pragnę dzielić się doświadczeniami z innymi kreatywnymi osobami, rozwijać swój warsztat i umiejętności – tworzyć wirtualny zapis swoich dotychczasowych dokonań.
Jest mi miło, gdy moja praca inspiruje innych. Będzie mi również bardzo miło, jeśli poinformujesz mnie o tym, że wykonałaś/wykonałeś coś zainspirowanego moją pracą.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania – śmiało zadawaj je w komentarzach lub poprzez formularz kontaktowy.
Na pewno odpowiem :)

Copyright © Dandelion by Pexeto