Pozytywna motywacja, Zielone Koty i gadanie

Witajcie w nowym roku!
Czas biegnie tak szybko, że nawet nie zdążyłam się obejrzeć, a tu już ponad tydzień minął. I był to dla mnie tydzień szalenie kreatywny. Nagromadziło mi się wszystkiego sporo, oj nagromadziło!

Ale absolutnie nie narzekam!

Na początek bardzo dobra wiadomość – dołączyłam właśnie do DT sklepu zielonekoty.pl, gdzie od stycznia pełnię rolę Koordynatora DT. Mówiłam – nowa przygoda, nowe wyzwania, nowy wiatr w żagle. Miejsce to dla mnie chyba aktualnie najlepsze jakie może być. Dużo mediów, dużo nowych produktów i przede wszystkim – w Gdańsku! Jestem dumna i podekscytowana i to chyba najważniejsze. Mimo że decyzja o zmianie głównego DT nie była dla mnie łatwa, bo takie ze mnie dziwne stworzenie, że się mocno przywiązuję i angażuję, to jednak wiem, że ten czas na zmiany po prostu już nadszedł.
Szykujcie się na wiele nowych mediowych prac, ale także na warsztaty (najbliższe gdańskie 27.01 – dokładniejsze info lada dzień).

A dziś właśnie debiutuję na sklepowym blogu z moją pierwszą pracą. Przygotowałam mixed-mediową pracę na panelu malarskim. Chciałam, żeby było babsko, delikatnie, optymistycznie, elegancko, ale z odrobiną szaleństwa. Po ostatniej serii ciemniejszych prac jakoś tak potrzebowałam czegoś jasnego, optymistycznego i pełnego migotliwego czaru. Pomogły mi w tym resztki papierów, media w odcieniach różu i fioletu oraz delikatna koronka. Na sklepowym blogu znajdziecie listę wykorzystanych produktów.

Nie rozpisuję się dziś zbytnio, bo na końcu notki czeka na Was nowy filmik z serii „anai lubi gadać” – jeśli macie ochotę spędzić ze mną pół godzinki i posłuchać co mam do powiedzenia w temacie moich nowych ulubionych perełek w płynie – serdecznie zapraszam!

No i pora na obiecany filmik!

Bardzo jestem z siebie dumna, bo udało mi się dopracować jeszcze kilka kwestii technicznych – możecie go teraz oglądać w jeszcze lepszej rozdzielczości i z lepszym dźwiękiem. Z każdym kolejnym filmem uczę się czegoś nowego i szalenie mnie to fascynuje i nakręca do dalszego rozwoju. Mam nadzieję, że zechcecie spędzić ze mną te spokojne gadatliwe pół godzinki:

Koniecznie dajcie znać, jak się Wam podoba taka forma przedstawiania produktów. A może są jakieś produkty, czy techniki, o które chcielibyście mnie zapytać? Chętnie zbiorę inspiracje do kolejnych filmów. Czuję, że dopiero się rozkręcam!

Zapisz

Film