Here we go! (akwarelowy scrap + warsztaty w Gdańsku)

Tak to w życiu bywa – coś się kończy, coś zaczyna.
Dzisiejsza praca to pożegnanie z Creative Team’em Studio Forty. Cudne stemple tego polskiego producenta dalej oczywiście będą gościć w moich pracach, bo bardzo je lubię i cieszę się bardzo, bo ta współpraca otworzyła mnie na nowo na używanie stempli, których przez długi czas w moich pracach po prostu nie było. Ale na mnie czekają już nowe drogi i wyzwania.
Sama praca zaś to kierunek, z którym mi ostatnio bardzo po drodze – białe tło, akwarele, lekkość, subtelne muśnięcia mediami, delikatność. Bez kwiatów i mocno przestrzennych dodatków. Taki kaprys! Kobieta ma wiele twarzy w końcu.
A na zdjęciu kobiety dwie – Magda i Klara. Tak mnie urzekło to zdjęcie, że musiałam je oscrapować natychmiast.


A na koniec dobra wiadomość – szczególnie dla tych z Was, którzy mieszkają w Trójmieście. Za dwa tygodnie – 12.05.2017 – w gdańskiej pracowni Retro Drobiazgi poprowadzę warsztaty, na których możecie się nauczyć, jak przygotować takiego właśnie scrapa.

Wszystkie moje warsztaty są przygotowywane pod kątem tego, żeby były wartościowe zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Nie ma zatem znaczenia, czy umiecie już dużo, czy właśnie się dopiero dowiedzieliście, że istnieje coś takiego jak scrapbooking!

Serdecznie zapraszam. Zapisy mailowe: warsztaty@anai.pl

Zapisz

Obrazek