anai lubi gadać #8 – monopinting

Hej hej!
Dziś mam dla Was nowy filmik z serii „anai lubi gadać”, a pogadać tym razem bym chciała o płytkach żelowych i monoprintingu.
Kilka razy pokazywałam Wam już tutaj moje eksperymenty z płytkami żelowymi – głównie w art journalu. Dziś chciałabym Wam pokazać kilka moich ulubionych metod na pracę z płytkami, ale też efekt końcowy – co można z takimi ozdobionymi elementami zrobić. Oczywiście możliwości jest mnóstwo, a jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia! Ja tym razem pracowałam na białych tagach, z których na końcu stworzyłam…

… ale może o tym za chwilę.
Najpierw zapraszam na film (trwa 25 minut, choć starałam się mówić najszybciej, jak potrafię… Kawa i ciastko do oglądania nie zaszkodzą):

I jak się Wam podobała taka zabawa? 
[Listę wykorzystanych produktów znajdziecie na blogu sklepu ZieloneKoty.pl]

Stworzyłam dwa mini-albumy – jeden jest już wypełniony i gotowy – drugi jeszcze czeka na swoją kolej, ale czuję, że na tym się nie skończy. Uwielbiam tagi, uwielbiam mediowe eksperymenty i chyba też coraz bardziej lubię robienie mini-albumów.

A może chcecie o coś zapytać? Albo chcecie więcej filmików o technikach związanych z monoprintingiem? Mam jeszcze kilka pomysłów w zapasie.
A póki co – miłego i kreatywnego tygodnia Wam życzę.

anai lubi gadać #8 – monopinting