Nowe warsztaty – mediowe tagi

Hej hej!
Podobno dziś „blue monday”, a ja jakoś zupełnie na przekór tryskam dziś dobrym humorem. Ciekawe czy ta tendencja się utrzyma na cały tydzień?
Weekend minął mi bardzo kreatywnie – zarówno przy scrapowym biurku, jak i przy kompie. I wiesz co? Jak się robi coś z pasją, to nawet jak człowiekowi trochę brakuje czasu na sen, to jest zadowolony i radosny. Ciekawe, prawda?

A no właśnie – w temacie pasji. Wspominałam już jakiś czas temu, że warsztaty dają mi ogromnego kopa energetycznego. Stres, radość, adrenalina i przede wszystkim satysfakcja, kiedy widzę zadowolone kursantki.
Zatem – najwyższa już pora na nowe warsztaty:

Zapraszam na warsztaty „Mediowe tagi w Duecie” aż do trzech miast:

  • 27.01 o godz. 17:00 spotykamy się w Gdańsku w pracowni Retrodrobiazgi. W Gdańsku jak zawsze – cena promocyjna: 100 zł
  • 04.02 o godz. 15:00 spotykamy się w Poznaniu w pracowni Stonogi.pl – cena 110 zł
  • 11.01 o godz. 8:30 spotykamy się w Warszawie podczas imprezy „Craft Wawa” – cena 110 zł

Jak widać – czeka mnie bardzo pracowity czas. Ogromnie mnie to cieszy i ekscytuje!

Dodatkowo w Poznaniu 04.02 można się także zapisać na moje warsztaty z tworzenia mediowego layoutu – „Mixed-Media Glamour” (a przy zapisach na obydwa warsztaty – 10% zniżki!)

A na zachętę (khem khem… dość dziwnie się czuję uprawiając autoreklamę, ale czasem trzeba) mam dla Was kilka wybranych opinii uczestniczek poprzednich warsztatów:

„Fantastyczny warsztat, jestem zachwycona profesjonalnościa prowadzącej, Jej szeroka wiedza i zdolnością przekazania tej wiedzy. Moja praca wyszła zachwycająco mimo ze jestem zupełnie początkująca. Jednym słowem absolutnie polecam!”

„Polecam wszystkim. Świetnie wykorzystany czas. Trochę ciekawej teorii, dużo praktyki. Super!!!!”

Warsztaty z jednej strony bardzo rzeczowe, konkretne-dużo wartościowych wiadomości, a z drugiej strony bardzo twórcze!!! Atmosfera z uwagi na osobę Ani-niesamowita!!! Dziękuję za stworzenie możliwości uczestnictwa!!

„Warsztaty, to spotkania osób z doświadczeniem jak i bez. Ważne jest/szczególnie dla tej drugiej grupy osób/, aby przekaz był czytelny, komunikatywny, ale i zarazem życzliwy. Taki, żeby każdy z uczestniczących wyszedł z przekonaniem, że stworzył wartościową, samodzielną pracę i że warto uwierzyć w swoje nieodkryte dotąd możliwości. Z Twoich warsztatów wyszłam w poczuciu, że to był bardzo dobrze spędzony czas, że otoczyłaś nas opieką, nauczyłaś jak używać mediów, udzieliłaś cennych porad i przekazałaś pozytywna energię. Dziękuję.”

Mam nadzieję, że się spotkamy w którymś ze wspomnianych miast.
Zapisy i dodatkowe informacje mailowo: anai@wp.pl

Zapisz

Nowe warsztaty – mediowe tagi