Zimowy Shadowbox

W tym roku miałam przyjemność wziąć udział w kilku YouTube HOPach – czyli takich zabawach, gdzie grupa osób tworzy filmy na jeden temat, a oglądający przechodzą z jednego filmu do drugiego, komentują, podziwiają i mają możliwość wygrania nagród.
Dziś właśnie jest mój termin na opublikowanie najnowszej pracy – w ramach świątecznego HOPa z HOPlandią 🙂
Sięgnęłam po formę, która jest mi bardzo bliska i zawsze przyciąga – ShadowBox czyli przestrzenna ramka (tudzież pudełko bez jednej ścianki). Pomysł miałam w głowie już od kilku miesięcy, gdy przypadkiem natrafiłam na komplet przestrzennych ramek w sklepie z drobiazgami. Samochodzik, który miał wieźć choinkę też już od dawna czekał na swój moment. A kamieniczki ze SnipArtu, to moja miłość już od zeszłego roku. Są śliczne i urocze, a dodatkowo idealnie się sprawdzają w zabawach z małymi lampeczkami.
Jedyne co zostało zatem – to wykonanie.

To jeden z tych projektów, które z jednej strony nie są jakoś strasznie skomplikowane, a z drugiej wymagają pewnego planowania i cierpliwości. Ja akurat takie projekty bardzo lubię! Budowanie kolejnych elementów kompozycji, dobieranie ich tak, żeby stworzyły wspólną całość, a może nawet historię – sprawia mi ogromną przyjemność.

Na moim video cały proces jest bardzo bardzo przyspieszony – aby nie nudzić i nie zajmować za dużo czasu w tym jakże zwykle zabieganym okresie 🙂 Ale mam nadzieję, że wszystko jest jasne i wyraźnie wytłumaczone. Zapraszam do oglądania!

Zimowy ShadowBox
Zimowy Shadowbox