Pozytywne magnesy + filmik!

Szaleństwo! Ostatni weekend minął mi bardzo pracowicie, bardzo kreatywnie i bardzo rozwojowo. Walczę ze wszystkimi swoimi lękami, obawami i wadami. No może nie ze wszystkimi na raz…

W każdym razie sprawa jest taka – zawzięłam się i nakręciłam filmik. Mój kanał na youtube od dawna świeci pustkami, a to, co było na nim kiedyś, dalekie jest w sumie od poziomu, jaki mi się marzy… Ale – małymi małymi kroczkami postanowiłam działać. Filmy powstały dwa. Kolejny być może pokażę za kilka dni… Być może… bo po raz pierwszy nagrałam coś z własnym głosem i tak bardzo jak jestem podekscytowana, tak bardzo się waham, wstydzę i kryguję… No zobaczymy.

Ale póki co – mixed-mediowe magnesy na lodówkę! Z cudownie motywacyjnymi stempelkami od Studio Forty. Zapraszam do oglądania i subskrybowania. Obiecuję, obiecuję, obiecuję – będzie więcej filmików… jeśli tylko dostanę od Was sygnały, że się podobają!

I jeszcze trochę zbliżeń na zdjęciach. Powiem szczerze – strasznie lubię te magnesy! Byłam już chyba bardzo bardzo stęskniona kolorów i pozytywnej energii. Ta jesień daje mi się we znaki przeokrutnie. Ale się nie poddaję!

(ja bardzo przepraszam za te wszystkie wykrzykniki i ekscytację… po prostu szalenie się cieszę i bardzo się staram, żeby mi tej energii i zapału starczyło na jak najdłużej)

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Film